Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten melyik felsőoktatás...

Budapesten melyik felsőoktatási intézményt ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Kommunikáció és médiatudomány szakra mennék,de ami a Corvinuson meg ELTE-n van 445-ös ponthatár azt nagyon soknak tartom... Hasonló szaknak is örülnék,vagy annak is,ha csak egy jó iskolát ajánlanátok nekem Pesten.
2011. febr. 8. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
BGF vagy ZSKF, ha feltétlenül ez a szíved vágya...
2011. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
feltétlenül ez a szívem vágya? háttööö igen..ilyesmi. miért,valami mást ajánlanál?
2011. febr. 8. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szertek senki semmitől eltántorítani, csak rengetegen csinálják már ezt a szakot. A legtöbben azzal a vággyal, hogy pl. újságírók legyenek, pedig ezen szak sokszor nem hogy nem elég, hanem inkább feleslegees, hiszen jórészt tehetségen és kapcsolatokon múlik az egész. De nem megyek bele, hiszen nem tudhatom, téged miért vonz.
2011. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyértelműen BKF-et ajánlom. Ott végeztem- bár az már nem most volt, de ahogy hallottam, azóta minden csak még jobb lett. Nagyon színvonalas az oktatás, van mesterképzésük is kommunikáció szakon, tehát ha elvégezted az alapszakot, utána akár helyben mehetsz mesterre. Ezen kívül minden félévben vannak tréningek, amik tök hasznosak pl. a későbbi munkakeresés szempontjából is. Ami még nagyon fontos, hogy mivel náluk a nyelvoktatás az oktatási program része, így nem kell külön fizetned a nyelvtanulásért. Szerintem nézd meg a honlapjukat, csomó hasznos infó fent van:

www.bkf.hu és www.felveteli.bkf.hu

2011. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!