3 hónap alatt fel lehet készülni a töri emeltre? Cél olyan 80%.

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nehéz, de nem lehetetlen. Én 4 évig tanultam a törit emelt szinten, de csak 78% sikerült emelten. Nagyon jól kell forrást elemezni, át kell látni az adatokon, meg esszéket írni sem árt.
2011. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bumbi02 ***** válasza:
ahhoz az kell hogy ne csak most, hanem eddig is jó légy töriből. engem 10. óta érdekel a töri, most egyelőre ismétlés nélkül a teszt részeket 85%ra irom meg, de hogyha eddig a törivel nem foglalkoztál akk 3 hónap nem lesz elég.
2011. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem foglalkoztál eddig kellően a törivel:

- mind a négy tankönyvet A-Zig meg kell tanulnod.

- érettségi feladatokat kell megoldanod roskadásig

ha középsuliba jársz és töri közben máshol is teljesítened kell esélyed sincs. átmész. át lehet. de 80% nem lesz.

2011. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 0-ról akarod kezdeni, akkor tegyél le róla inkább. Ha viszont van alapvető tudásod, akkor lehetséges.

Ez egy abszolút nehezen megválaszolható kérdés. Nem értem, miért várod itt a választ, hogy ha nem avatsz be minket a részletekbe.

2011. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már leérettségiztem és most angolból meg töriből szeretnék újra érettségizni,úgyhogy időm lenne a törire.
2011. febr. 9. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!