Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan személy, aki most...

Van olyan személy, aki most jelentkezett egyetemre? Esetleg jogi szakra? Tapasztalatokat szeretnék.

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Jogi karra, nem szakra. Milyen tapasztalatokat szeretnél.?
2009. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a PPKE JÁK- ról tudok mesélni. Tesóm idén végzett.
2009. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 6 órája adtam le az e-felvételi hitelesítését.

Egyébként a kérdésre válaszolva, igen, van, aki ma jelentkezett egyetemre. Szerintem olyan is, aki jogi karra.

Milyen tapasztalatokra gondolsz?

2009. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elírtam a címet valóban.

Debreceni egyetem jogi karára beadta valaki??? Egyébként mindegy többnyire szerintem, hogy hol végzed, majdnem ugyanaz.

Az érdekelne, hogy a félelemkeltés valós? Sokak szerint kevesen képesek bent maradni olyan nehéz, és a vizsgákon direkt buktatnak. Én nagyon szeretnék jogász lenni, be is adtam a jelentkezésemet, de félek. Sokak szerint nem vészes, mások szerint borzasztó. Mi az igaz ebből? Hallottatok valamit?

2009. febr. 11. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:
hozzáállás kérdése...én oda járok és utálom,pedig hogy oda voltam érte mikor megtudtam hogy felvettek...aztán eltelt 3 hónap és rájöttem hogy nem tetszik,de már mindegy mert nem hagyhatom ott, el van intézve minden évben előre a csúcsszuper ügyvédi irodában meg vállalatnál a gyakorlat meg hát én olyan okos vagyok...és egy sima szakma azmeg közelébe sem ér ennek amit én szeretnék.nem kreativ a jog?kit érdekel...mégis nekem kell végeznem.bocsi az offért.:S a kérdésre visszatérve sok sok kitartás kell hozzá mint mindenhez.számits rengetek tényanyag pontos bemagolására de ezt azt hiszem már mondták páran
2009. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ÉN IS ODA JÁROK. FELVETTEK. IMÁDOM. A SOK TANULÁST NEM, AMI MOST VÁR RÁM. VIZSGAIDŐSZAK, MEG A SOK CSALÁS.

aZ ELŐADÁSOK TÖBBSÉGÉT ÉLVEZEM , MERT AZT TANULOM, AMIT SZERETEK.


TARTS KI! nE ADD FEL! HA UTÁLOD, AKKOR VISZONT MÉG MOST HAGYD OTT, NE 3 ÉV SZENVEDÉS UTÁN KEZD ELÖLRŐL. SZERINTEM.

2009. dec. 6. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
szia milyen az egyetem?örülök h felvettek mennyi pontod lett az éretségin? csak mert én is jogra akarok majd menni várom válaszod
2010. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!