Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemények a Nyíregyházi...

Vélemények a Nyíregyházi Főiskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Engem elsősorban a művészeti oktatással kapcsolatos információk érdekelnének. Ha valaki hallott volna valamit ezzel kapcsolatban, vagy esetleg odajár, megosztaná velem? :)
2011. febr. 9. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

én odajárok, de még csak első éves vagyok és anglisztikán vagyok, ami nem a legjobb főleg hogy összesen 4 en vagyunk 1 csoportba úgy jönnek be másodévesek.. a germanisztika is azért szűnt meg mer nincs jelenkező. (ennyit amit én látok)

Haverom földrajzon van ott sokan vannak minden órán min 60-80 hallgató, de aztmondta, hogy van olyan tanár is amelyik beszedte a dolgozatokat és mondta, hogy nemfogja kijavítani mert ez neki sok. Feldobta a dolgozatokat és aztmondta: Amelyik az asztalra esik 2es amelyik a földre 1es...

2011. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NYF-es voltam, párom is földrajzon, sohasem hallottam tőle erről a dolgozat feldobásról, de én el sem hiszem. Szerintem sok ilyen kitalált felháborító történetet lehet hallani.


Nincs túlzottan jó véleményem az NYF-ről, de szerintem ennyire sarkallatos felháborító dolgok nem szoktak ott történni, szerintem a tanárképzősöknél főleg nem, szerintem ott komoly, tisztelt tanárok dolgoznak. Szerintem a mai trendi marketinges és közgázos tanárok hajlamosabban az amerikaias túljátszásokra.

2011. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném, ha egy ilyen eset megtörténne az én dolgozatommal, nem érdekelnének a következmények, bepanaszolnám a tanárt az biztos, és szerintem ha többen is így járnak, összefognak, azért akkor már lehet mit tenni egy ilyen ügyben.
2011. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez nem hazugság, és a nővéremtől is hallottam már aki a semmelweis-en tanul..
2011. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én jelenleg a Miskolci Egyetemre járok, és igen..itt is terjengnek hasonló rémtörténetek az osztályozásokkal kapcsolatban, de nem tudom mennyi a valóságalapja.

Viszont, ha még lennének tapasztalatok, főleg a művészetis szakokkal kapcsolatban, azt szívesen fogadom! :)

2011. febr. 10. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!