Honnan tudok sportorvosi igazolást szerezni?

Figyelt kérdés
Testnevelés tagozatra készülök gimnáziumra és követelménye az orvosi alkalmassági,de ismerősök azt mondták,hogy nem elég a háziorvosi,sportorvostól kell.A probléma csak ott van,hogy nem vagyok igazolt játékos,de már 5 év aktív sport van a hátam mögött,de végül is nincs sportorvosom.Ilyenkor mit tudok tenni?
2011. febr. 10. 19:33
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Sport kórház, Budapest. Felhívod őket, de az a gond, hogy kb. 5 hónap múlvára tudnak időpontot adni és csak akkor ha le vagy igazolva egy sportegyesülethez. Úgyhogy csak akkor kaphatsz sportorvosit ha levagy igazolva!

(Persze ez nem így van, ha zsebre fizetsz, akor adnak, de ez mindenütt így van, gondolom....)

2011. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

20:46-os vagyok

Bocs elfelejtettem valamit. Idegiglenes sportorvosit is lehet kérni.

2011. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!