Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Társadalmi tanulmányok 2, és...

Társadalmi tanulmányok 2, és pénzügy-számvitel 1 éves vagyok, szerintek folytassam mindkét szakot?

Figyelt kérdés
Az elsőt nagyon szeretem, ha tehetném ebben helyezkednék el, mesteren survey statisztika érdekel, de egy helyen lehet tanulni, oda is csak 40 fő alatt veszne fel emberek. A másikat most kezdtem, jók az eredményeim, de nehéznek találom és nem annyira érdekel, de viszont el tudnék helyezkedni vele.
2011. febr. 14. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírod a kettőt egyszerre?


Ha nem, akkor szerintem azt tanuld, amit szeretsz. Nem biztos, hogy könnyebben elhelyezkedsz a másikkal, és ha igen, akkor is olyasmit kellene csinálnod, amit nem szeretsz.


(Én is társadalmi tanulmányokkal kezdtem, majd szociológia MA, úgyhogy lehet elfogult vagyok. :) )

2011. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha birod, akkor folytasd a kettot, artani nem art ha van meg egy penzugyes diplomad a masik diplomad melle.
2011. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a kettőt egyszerre nem bírod, amit én nem csodálok, mert azért a pénzügy az nem 1xű, akkor azt válaszd, amelyiket jobban szereted.
2011. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!