Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » DEOEC ÁOK=Szakközépiskolából?

DEOEC ÁOK=Szakközépiskolából?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van felvi.hu,de mégis megkérdezem,hogy ha az Általános Orvostudományi Karra szeretnék menni továbbtanulni,miből kell érettségiznem?Hány emelt szintű érettségit kell tennem?Szakközép iskolából lehet oda jelentkezni?Mert azt hallottam,csak Gimnáziumból vesznek fel embereket.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. febr. 21. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Biológia, Kémia, Fizika->ezeket fogadják el emeltnek

A bioszt mindenképpen emelten kell letenned, és még tanácsos a kémiát is. Azzal ott többre mégy, mint a fizikával.

Nincs így megszabva, hogy csak gimiből,de a szintet el kell érned. Az a 425 pont az mindenhonnan annyi, és az érettségi is ugyanaz.

2011. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsga + biosz emelt és egy jó közép kémia vagy fizika sokkal jobb, mint két emelt...
2011. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2011. febr. 21. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A nyelvvizsgát egyértelműnek tartottam, azért nem írtam le. És egy orvos tanhallgató írta, hogy bánja, hogy nem tett emeltet kémiából, mert a tudásanyagára szükség van az egyetemen, és nélküle sokkal nehezebbb. Mindösszesen ezért írtam.

2011. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,sokat segítettél. :) megy a zöld.
2011. febr. 22. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit!

Anno én is akartam, azért tudom ilyen jól. Csak végül a műszaki pálya mellett döntöttem, hiába 8 éve vágytam rá.

2011. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
8 év? Az igen. Remélem nekem is ilyen szerencsém lesz. :)
2011. febr. 24. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!