Hol tanuljak helyileg?

Figyelt kérdés

Sajnos jobb helyet nem találtam a kérdésemnek, és a címbe sem tudtam jobbat kitalálni.

Olyan helyet keresek Budapesten -lehetőleg a belvárosban -, ahol kényelmesen, nyugisan letudnék ülni olvasni, írni, egyszóval tanulni.

Így télnek idején nem ártana, ha fűtött hely lenne, jó időben kiülök a Városligetbe. Tudom, tudom bárok, presszók, de te a saját tapasztalataid alapján melyiket ajánlanád?

Itthon sajnos nem tudok tanulni, minden elvonja a figyelmemet, nem bírok magammal, sehova nem haladok a szakdolgozatommal.

Előre is köszönöm válaszaitokat!


2011. febr. 25. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Konyvtar? Pl a Szabo Ervin konyvtarban sokan szoktak tanulni, csendes, lent van kavezo, ruhatar, es nincs nagyon ami elvonhatna a figyelmedet.
2011. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugati meki.:D én ott szoktam.

fent mindig van hely, viszem a laptopot, van wifi, eszek egy sütit stb. minden egy helyen van a tanuláshoz :D

2011. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bakker elfelejtettem írni, hogy ne a könyvtár legyen! :)
2011. febr. 25. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi baj a könyvtárral? Ott biztos nem vonja el semmi a figyelmed. Egy forgalmasabb hely (pl. a fentebb ajánlott Meki) szerintem pont olyan, ahol nehéz koncentrálni, mert folyamatosan nyüzsögnek körülötted.


De persze ki hol szeret tanulni, olyan sok lehetőség nincs, vagy könyvtár, vagy kávézók, éttermek.

2011. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo vagyok: hat pedig a konyvtarnal nagyon nyugisabb hely nem jut eszembe a belvarosban :)

De ha mindenkeppen bar vagy kavezoban akarsz ulni, akkor az egyik kedvencem a Bar Ladino a Dob utcaban: [link]

Jo a kaja, van feny es wifi, es nem neznek csunyan rad ha tobb orat ott ucsorogsz egy kave mellett. Mellesleg nem idegesito a zene, es azert vannak ott rajtad kivul is emberek.

Masik tippem az Anker klub az Anker közben. Ott szinten van wifi es jo a kavejuk. Azonban nem vagyok biztos benne, hogy mikor nyit, lehet csak delutan.

2011. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Könyvtár azért nem tetszene, mert az meg már túl csendes.

Valami alapzene jól jön, de azért nem túl erősen.

2011. febr. 25. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!