Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyarból és töriből elkezdtet...

Magyarból és töriből elkezdtetek már ismételni?

Figyelt kérdés
Én most érettségizem és már csak 2 hónap van hátra de még nem ismételtem semmit. Hogy készüljek, esetleg tipp ? Angolra és matekra h készüljek ?
2011. márc. 1. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
töriből nekünk fel van adva 3 részletben a 4 éves anyag, abből 2-ből már megírtuk a dogát.. bár nem nagyon tanultam rá, másr a kellett tanulni. Magyarból még nem nagyon
2011. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Angolra és matekra leginkább sehogy sem tudsz készülni. Matekra legjobb, ha a függvénytáblát tanulmányozod, hogy mindent megtalálj majd élesben, esetleg egy érettségi gyakorló feladatgyűjteményből feladatokat, feladattípusokat gyakorolni.

Angolból esetleg átnézheted a nyelvtant, mit mikor kell használni, szókincset már nem érdemes bővíteni... szóbelire meg majd ráérsz készülni, ha lementek az írásbelik

2011. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egész nap magyarul beszélek. Nekem ez épp elég ismétlés.
2011. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!