Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szóbelin Magyarból mennyit...

Szóbelin Magyarból mennyit kell kb. elmondanom, hogy a 10%-ot elérjem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
középszinten 2-3 értelmes mondat. emelten nyilván ennek a többszöröse...
2011. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2-3 mondat? akkor a 10%-ot csak nem olyan nehéz összehozni..vagyis a minimumot.
2011. jún. 14. 11:39
 3/8 anonim ***** válasza:
ne hajts ennyire a minimumra. csomó időd lesz, legalább fél óra, sokkal inkább 1... a kezedbe adják a művet. pl ha verset húzol, akk elolvashatod előtte stb... csak össze tudsz róla halandzsázni pár mondatot még ezen felül... meg elég jófejek, csak lássák rajtad, h próbálkozol meg egyéb... én nem törtem össze magam a nagy tanulásba érettségire, mégis kitűnő lett...
2011. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ajj de most kihúzom pl.a Sorstalanságot.mit rizsázzak róla,hogy a könyv 9 fejezetből áll mondjam el miaz.. meg,hogy ki beszél benne meg röviden a tartalmat? nekünk olyan rendes volt a tanár,hogy semmit nem mondott el..csak oda vágta a tételt azt ennyi.
2011. jún. 14. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Hali

Hát én is most fogok érettségizni csütörtökön..:S

Semmit nem tudok, úgyhogy a forrásba reménykedek.

Am én elolvastam a sorstalanságot meg még párat, szal csak meglesz. Mondjuk én a sorstalanságnak örülnék is mer láttam a fimet, összehalandzsáznék neki arról vmit:)

2011. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én se sok mindent tudok.. de inkább a német az amitől igazán félek..
2011. jún. 14. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:

legalább nem vagyok egyedül :D

ma meg holnap tanulom meg a magyart, ugye 20 - 20 tétel.. ja és ki sincs dolgozva :D:D:D de hál istennek neten fent vannak :D

2011. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!