Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon szeretnék továbbtanulni...

Nagyon szeretnék továbbtanulni, de nem tudom mit!? Minden költségtérítéses suli iszonyat drága.

Figyelt kérdés
Amiket szerettem volna: fogtechnikus, óvodapedagógus, védőnő,drog és toxi. technikus . Stb. Mikor már ráállok akkor látom hogy mennyibe kerülnek. Viszont én dolgoznék munka mellett ezért csak esti vagy levelező szak jöhet szóba. Ráadásul Esztergom mellett lakom ,és itt nincs semmi,csak az oktáv -de az is baromi drága. Teljesen tanácstalan vagyok. Ha nincs pénzem százezreket kifizetni, milyen sulit válasszak amiből később azért megél az ember?!? Segítsetek légyszi.
2011. márc. 3. 11:27
 1/2 anonim válasza:

Főiskolán, egyetemen van sok levelező képzés, ami államilag finanszírozott, érdemes kutakodni. Meg azt is vedd figyelembe, hogy a tandíjat félévre állapítják meg. Ha pl egy félév 200e, akkor az hat hónapra leosztva havi 30ezer. Tehát ennyit kell/kéne félreraknod a fizetésedből havonta, hogy finanszírozni tudd. Ezt mindenképpen mérlegeld.

Nem tudom hány éves vagy, tanulsz-e épp, van-e állásod. Ha pl regisztrált munkanélküli vagy, akkor a munkaügyi központ különböző képzésekkel tud szolgálni, és ők finanszírozzák. Nézz utána! Szorítok, hogy meg tudd oldani! :)

2011. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a diákhitelt.
2011. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!