Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék vadászgép-pilóta?

Hogyan lehetnék vadászgép-pilóta?

Figyelt kérdés
Üdv, az átlagom 4,6 és kb. 3 éve járok falmászás versenyekre, középsulis vagyok, de még messze az érettségitől, csak már most szeretném tudni, van-e esélyem. Szemüvegem van, de már a pénz is megvan a műtétre, 18 éves koromig hordom csak.
2011. márc. 5. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:

sehogy.

egyelőre még nem műtöttek meg, nem tudhatod hogy fel fogsz belőle épülni, vagy nem sikerül a műtét.

egyébként nem nézed a híreket?

gyökeres változtatások zajlanak jelenleg, és a honvédelemből vonják ki a pénzt, így az elkövetkezendő 10 évben harcirepülő-pilótákat biztosan nem fognak keresni.

(egyébként van protekciód? mert ha nincs, még halvány esélyed sincs. Csak a legkíválóbb képességű egyének, orvosilag kifogástalan állapotúak lehetnek pilóták, beajánlással.)

2011. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van az édesapám és a keresztapám is a Kecskeméti bázison dolgozik, de ők nem pilóták, nem tudják mit kellene tennem. Viszonylag magas pozícióban, külön irodával rendelkeznek, a műtét 100.000-ből egy embernél okoz gondot, és mivel csak utána tudok felvételizni, nem bukok semmit ha nem sikerül, hiszen nem megy kárba egy percem sem.
2011. márc. 5. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 0-ásra meg tudják műteni a szemed, tökéletes egészségügyi állapotban vagy akkor van esélyed esetleg. Előtte járj úszni sokat, mert úgy tudom a gerinc állapotát nagyon nézik. Ja és kell hozzá még jó angoltudás!!!! Pár éve mikor utánaérdeklődtem ennek azt írták Amerikában van a képzés!
2011. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
kanadában van a képzés
2011. máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nato- europai központnál kell jelentkezni erre nem a magyar bázisokon kerszetül , fogadj meg egy jótanácsot és kerüld ki ezt a bürokráciát
2011. máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem tudom érdekel e még a dolog,de azért válaszolok.Olvastam a válaszok közt hogy "kb. sehogy". Sajnos valóban így van,ugyanis M.o-n a legszigorúbb az orvosi. Úgy tudom,műtött szemmel kizárt hogy vadászpilóta legyél M.o.-n.
2013. aug. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sőt, civil pilóta sem lehetsz műtött szemmel...
2013. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett, ha még aktuális?
2015. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!