Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emberi erőforrások szak. Mit...

Emberi erőforrások szak. Mit gondolsz? Nagyon húzós lenne a matek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, h mennyi matek van, és nagyon nehéz e ? Köszi előre is a válaszokat :)
2011. márc. 6. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem járok arra, szóval így konkréten nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy sokkal könnyebb mint mondjuk pénzügy számvitelen, gazdálkodás-menedzsmenten, vagy AKÁRMILYEN közgáz szakon.. :D ha azt vesszük figyelembe, hogy ezeken a szakokon is megtanulható a matek, akkor az emberi erőforrásos matek igazából nagyon könnyű lehet, kivéve ha nem vagy olyan jó matekból.. de nem hiszem hogy matek zseninek kell lennie egy ilyen szak elvégzéséhez.


Amúgy meg attól is függ, hogy hol tanulod.. egy neves egyetemen biztos nehezebb mint egy nevenincs főiskolán..

2011. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb az összes közgazdász szak első 2-3 féléve szinte ugyanaz. Mindenhol van Matek alapok I-II, Statisztia I. A közszolgálatin is ugyanúgy megkövetelik ezeket a tantárgyakat mint mondjuk egy alkalmazott közgazdaságtannál. A z igazi különbség a 2. évtől kezdődik, ott szerintem már nem lesz sok matekos tantárgy. De a legjobb az lenne ha átnéznéd a tantárgylistát, a bce-s tuti fennt van a neten mert már én is néztem régebben.
2011. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Igazából 4 es vagyok matekból.. nem igazán kedvelem, de sajna be kellett látnom, hha jó munkahelyet akarok, jó szakot kell elvégeznem, ami némi fáradsággal jár.. DE még gondolkozom rajta :) A nemzetközi igazgatás szak is nagyon tetszik.. :) Bpre szeretnék mindenképpen menni, az ELTÉN találkoztam ilyen szakkal. Csak az a gond, h 2 középfokú nyelvvizsga kell.. az meg kicsit gázos. Szóval bele kellene húznom :)

2011. márc. 8. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!