Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Illetékesek figyelmébe! Ha...

Illetékesek figyelmébe! Ha tegyük fel matekból megbukok 4. év végén, "csak" abból nem mehetek érettségizni, vagy a többiből sem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmiből sem.
2011. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

dede :), most néztem meg:


"Arra szeretnék választ kapni, ha egy tanuló a 12. évfolyam végén megbukik irodalom tantárgyból, a magyaron kívül a többi tárgyból tehet-e érettségi vizsgát. Ezenkívül, ha nem érettségi vizsgatárgyból bukik ugyanígy év végén, akkor azért érettségizhet-e?


Mindkét esetben tehet a tanuló a május-júniusi vizsgaidőszakban érettségi vizsgát, vizsgái előrehozott vizsgáknak minősülnek, érettségi bizonyítványt azonban nem kaphat, erre abban a vizsgaidőszakban kerülhet sor, amikorra valamennyi tanult tantárgy tanulmányi követelményét teljesíti, azaz a 12. évfolyam befejezéséről a bizonyítványt bemutatja. A vizsgázónak az előrehozott vizsga letételét az igazgatótól kérelmeznie kell."


innen: [link]

2011. márc. 7. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt akartam mondani, de ezek szerint magad is meg tudod keresni.

Különben meg ne bukjál meg.

2011. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

utolsó:

nem akarok én, de ezt is evidenciába kell vennem sajnos

ez a matek a vesztem :((

2011. márc. 7. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Előrehozott érettségit tehetnél, de ahhoz osztályozó vizsga is kell még abból a tárgyból.
2011. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: rossz válasz. A helyes választ már leírta a kérdező.
2011. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Előrehozott érettségit tehetnél, de ahhoz osztályozó vizsga is kell még abból a tárgyból."

Ezt most nem értem... Melyik tárgyból? Amelyikből megbukott? És mikor tenné le? Április 29. és május 2. között?

Vagy a többiből? Azokból meg minek kéne, ha már megvan a 12. év végi eredménye?

2011. márc. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs is mit érteni rajta, szimpla hülyeség.
2011. márc. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%
amiböl megbuktál abol nem lehett a töbiböl mehetsz és ez tuti nálunk is igy volt az érettségi botránykor éretségiztem 5-6 éve és már az az uj rendszerü volt szoval lehet vizsgáznod csak abbol se irásbelit se szobelit nem tehetsz amiböl megbuktál!! átmész potvizsgán és utána most vgy be kel jelntkeznbi mint pot érettségire vagy kövi évben vagy elöre hozottan ezt nem tom!!!
2011. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!