Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanulás kicsit részletese...

Magántanulás kicsit részletesebben. Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy kérelmet kell benyújtani, és csak indokolt esetben válhatok magántanulóvá, év végén (talán félévkor is, ezt nem tudom pontosan), vizsgát kell tenni. De tegyük fel én év közepén leszek magántanuló, akkor kapok más (speciális könyveket), vagy ugyan azokból kell tanulnom mint rendesen iskolában. Attól, hogy én magántanuló vagyok, még az osztályba "tartozom"? (mert gondolom azt nem lehet megcsinálni, hogy egyik iskolába se járok, holott nem is járok, mert otthon tanulok... de érthető :D). Meg még bármi egyéb információt a magántanulással kapcsolatban szívesen várok. :)
2011. márc. 22. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudok erről nagyon sokat.Azt viszont igen,hogy egy iskolához tartozol és egy osztály tagja vagy papíron.Ezt onnan tudom,hogy volt egy magántanuló osztálytársam.Sose láttam.A tanárok mindig beírták hiányzónak(kb.fél éven át) és az osztálylétszámba beletartozott.
2011. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanazt az anyagot kell megtanulnod, ugyanazokból a könyvekből, tagja vagy az osztálynak a névsor szerint, a többi meg rajtad múlik. Év végén vizsgázol, ott kapod meg a jegyedet minden tárgyból.
2011. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!