Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha gimiben 3as vok matekbol...

Ha gimiben 3as vok matekbol fizikából és kémiából é 4es a nyelvekből, és csak az irodalom meg a töri érdekel igazán, akkor mi lehet belőlem ha nagy leszek? :D egyáltalán irodalommal meg törivel így önmagában lehet vmit kezdeni? XD

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Töri tanar, régész...
2011. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Törivel sajnos nem sokat, leginkább történelem tanárként tudsz elhelyezkedni, irodalommal dettó. Sajnos elég szar a helyzete az országban a humán beállítottságúaknak, én is így vagyok vele, csak én a földrajz és a történelem között vacilálok.
2011. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és mondjuk jogi egyetem? vagy bölcsészkaron valami irodalmár esetleg újságírás ilyesmi?
2011. márc. 28. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:
A joggal már alapból többre mész mint a bölcsész szakokkal, azokat szerintem felejtsd el, wc-papír kategóriájú diplomákat adnak. De arra készülj fel, hogy nagyon nehéz a jog, és tényleg kőkeményen magolni kell évekig, viszont már jobban jársz jogászként mint mondjuk egy irodalom vagy töri alapszakkal.
2011. márc. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek csak mind feltételezések... Az irodalom és a töri (ha másból nem vagy még 4es 5ös)az égvilágon semmit nem jelent... csak két tantárgy amit tanulsz a gimiben. Az egyetem költséges+ ezekből a diplomákból (pl: tanár, óvónő,könyvtáros és társai)igazán nem is lehet mégélni.. Válaszd a könnyebb utat:érettségizz le utána valami okj-s képzés és irány a munka... vagy a túlélés..A mai világban már semmire sincs garancia...
2011. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!