Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell a hozz hogy kutató...

Mit kell a hozz hogy kutató legyek és ki tudjak menni az antarktiszra?

Figyelt kérdés
Nekem volt az a kérdésem hogy mennyibe kerül egy út oda:)
2011. ápr. 1. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztosan sokféle szakértelmű ember megy ilyen-olyan kutatásokra, tehát nem, lehet lekorlátozni egy szakmára, szakterületre.

De azt meghatározni, hogy mi kell ahhoz, hogy épp legyen olyan kutatási lehetőség, amibe bekapcsolódhatsz, nem nagyon lehet.

Keress neten információkat olyan kutatásokról, amik tetszenek, nézd meg a résztvevők életútját, az ad egy átfogó képet.

2011. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Kokemeny fizika es matek, profi angol tudas, egy jo amcsi egyetem es szerintem jo eselyekkel indulsz.
2011. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fizika és matek? Miért is?

Csak a magyarokok között is volt már hidrobiológus, orvos, meteorológus, geográfus, geológus


Írj nekik [link]

2011. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen minden választ! Nagyon jók főleg az utolsó
2011. ápr. 2. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!