Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3 hét elég átismételni a...

3 hét elég átismételni a törit emelt szintre?

Figyelt kérdés

Faktos vagyok, folyamatosan tanultam az 4 év alatt, 4-e 5-öseim vannak. Átakarom olvasni a négy év anyagát, és a fontosabb évszámokat, fogalmakat megtanulni+ megcsinálni 2005-től az összes eddigi őszi és tavaszi feladatsort.

Nem lesz ez kevés?


A többi középszinten lesz, és már van 2 előrehozott érettségim szóval csak a magyarra kell még tanulgatnom, bár arra nagyon úgysem kell készülni.


2011. ápr. 6. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
1 hónap van még az érettségiig.
2011. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bőven elég
2011. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

már sajnos nincs 1 hónap, én kihagytam 1 évet és újra kell érettségizzek emelt szinten, és most kezdek neki tanulni, és soha nem votlam faktos..

ha nekem meg kell csinálnom így is több,mint 80%ra az emeltet, neked pite lesz..

2011. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is emeltezek. Én 4es körül voltam. Én is nemrég kezdtem el készülni. Még csak a törököknél tartok, a magyarországi kiűzésüknél.Az idei még eléggé a fejemben van. Reménykedjünk hogy nem változtatnak a nehézségén. Úgy hallottam új emberek állítják össze é nem azok akik eddig, szóval félek hogy baromi nehéz lesz.

L19

2011. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!