Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Maradjak a nehéz angol osztály...

Maradjak a nehéz angol osztályban, amihez nem vagyok elég jó, vagy menjek lejjebbi szintre, alább részletezem?

Figyelt kérdés
Senki nem beszél magyarul az osztályban, a tanár sem, 8 szint van, én a 7-esben vagyok, de a többiek jobban beszélnek, jobb kiejtés, én nehezebben fejezem ki magam, mint ők, ők választékosabban is beszélnek. Mondták páran, hogy ha igazán akarok fejlődni, akkor maradjak ott, lehet nagyon nehéz lesz először, de jobban tanulok. Na, de ha én nem vagyok olyan jók, mint a többiek, akkor mi van? Ha nehezen értem sokszor, bár igaz, hogy sok hasznos dolgot tanulunk. Mit csináljak szerintetek?
2011. aug. 31. 05:52
 1/5 The Nobody válasza:
100%
Maradj,majd utoléred a többieket.Velem is ez volt és a többiek jobbak voltak nálam az erősebb csoportban,de maradtam és most én vagyok az egyik legjobb angolos az osztályban.Lehet hogy nehéz lesz,de biztos többet fogsz fejlődni.
2011. aug. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Maradj, mert így van "húzóerő" számodra.

Ha lemennél az alacsonyabb szintre, ott már biztos lennének nálad gyengébbek, így szépen elüldögélnél a babérjaidon, hogy de király vagy te ott...csak közben a fejlődésed stagnálna, vagy rosszabb esetben még felejtenél is.

Üdv, egy angoltanár

2011. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy lemenj!

Ha nem vagy olyan jó, mint a többiek, akkor pont azért maradj! Az iskola azért van, hogy jobb legyél:) Senki nem kezdi a csúcsról, maradj, a többiek majd magukkat húznak. Másrészt pedig csak úgy tudsz fejlődni jól, ha sokat foglalkozol a dologgal. Minnél nehezebb ott neked, annál többet kell foglalkoznod vele, tehát annál könnyebb lesz kkésőbb. Ne add fel!:)

2011. aug. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Maradj! Így biztos sokat fejlődsz.
2011. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meggyőztetek.
2011. aug. 31. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!