Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudom meg, hogy melyik...

Hogyan tudom meg, hogy melyik városban fogok ismétlő érettségizni, és hogy mik a szóbeli érettségi tételek?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, de mivel"csak" 371 pontom lett nem vettek fel oda ahova szerettem volna. Most elhatároztam, hogy ismétlő érettségit írok magyarból meg töriből(pontszerzés miatt), de így bárhol érettségizhetek, csak mivel most Okj-t tanulok így ingyenesen. Az érdekelne, hogyha jelentkezek ismétlőre, akkor kb mikor tudom meg hogy hol fogok, és hogy mik az adott iskola szóbeli tételei, mert sajnos középszintnél nem azok mind amik fentvannak az oh lapján, hanem iskolánként sőt osztályonként is különböznek egy kicsit. Ha pl márciusban megtudnám a tételeket az úgy jó, de ha későn tudom meg nem lenne elég időm kidolgozni, meg tanulni. Tudom kicsit bonyolult meg összetett a kérdés, de aki tud ezzel kapcs vmit az írjon!
2010. febr. 9. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
A tételeket nem tudhatod meg, hanem a témaköröket, és az adott iskolától kell elkérned őket. Tehát mielőbb jelentkezzél, és egyúttal tedd föl a kérdést ott az iskolában. Mostanában már oda kell, hogy adják.
2010. febr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezzel csak az a baj, hogy nem tudom, hogy hol fogok érettségizni(és azt se tudom meg hogy mikor fogják ezt velem levélben tudatni) tehát ez is kérdésem, hogy kb mikorra fogom ezt megtudni, ha febr 15-ig lehet jelentkezni
2010. febr. 9. 00:37
 3/7 anonim válasza:
Okj-n ingyenes az ismétlő érettségi ?
2010. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már jelentkeztél?
2010. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát mivel okj-t tanulok ugy igen ingyenes az ismétlő érettségi, csak annyi hogy nem lehet tudni, hogy hol kell érettségizned amugy nem jelentkeztem még mert nemtom azokat amiket fent leírtam, de az idő meg sürget...
2010. febr. 9. 23:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor saját magadnak csinálod a problémát, utána meg problémázol rajta. Válassz ki egy iskolát, oda menj el jelentkezni, és akkor máris tudod, hol fogsz érettségizni, és rögtön meg is tudod kérdezni a témaköröket tőlük. Ilyen egyszerű.
2010. febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de ép ezaz h nem úgy van, hogy te jelöled ki hogy hol szeretnél érettségizni,különben már én is a volt sulimnál jelentkeztem volna hanem központilag jelölnek ki nekem egy sulit, ahol érettségiznem kell...
2010. febr. 10. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!