Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten melyik iskolákban...

Budapesten melyik iskolákban lehet divattervezőnek tanulni ingyen? (érettségi után)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 16:48
 1/8 anonim válasza:
50%
Sehol sem. Akkor lehet ingyen tanulni, ha nincsen szakmád és nem tudsz elhelyezkedni. Akkor a munkaügyi központ ad egy listát, hogy az általuk támogatott képzések közűl mik vannak. Divattervező nincsen köztük, mert nem hiányszakma. Javaslom ne menj annak, mert oda csak haveri alapon lehet bekerűlni.
2011. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
butaság amit az előző ad,ennyiből senkinek nem lenne szakmája aki nem megy tovább vagy nincs pénze. 23 éves korig az állam fizeti az első okj-s képzésedet,bármilyen szakma is legyen. nézz utána neten hol tudsz egy ilyen tanfolyamot elvégezni,ha ez az első szakmás és nem töltötted be a kort akkor bárhol ingyen elvégezheted :)
2011. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na akkor picit javítanék, mert az előző két válaszból születik meg a jó :) Tehát OKJ-s képzés ingyenes 21 és nem 23 év alatt, ha az az első ilyen típusú képzésed. Sajnos ilyen, hogy divattervező OKJ-ba nincsen. A THÉBA nevezetű művészeti suliban van Pesten, de ott van tandíj, viszont azt hiszem nem olyan sok. Ami esetleg érdekelhet, hogy van dekoratőr és lakberendező OKJ
2011. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

* elnézést második vagyok :)

amikor én csináltam pár éve a szakomat akkor még 23 volt a korhatár,bocsánat ha butaságot írtam,nem tudtam hogy megváltoztatták..:)

köszi a javítást

2011. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:) Aranyosak vagytok!:D
2011. ápr. 11. 19:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja amúgy utánajártam és még mindig 23 év a korhatár!:):)
2011. ápr. 11. 19:20
 7/8 anonim válasza:
De ha van szakmád nem fizeti az állam és van ahol érettségivel adnak valamilyen büfé szakmát.
2011. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs szakmám!:D Csak érettségim!:):)
2011. ápr. 12. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!