Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kozmetikus képzés budapesten...

Kozmetikus képzés budapesten ingyen? (esetleg levelezőszakon? ) mennyire éri meg? Kell valami érettségi követelmény ehhez? és mikor kell jelentkeznem? Nekem is mint felvételiző februárban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor most legyél olyan kedves, és írd le értelmes, magyar mondatokban, hogy mit szeretnél tudni.

1. mondat: arra vagy kíváncsi, hogy van-e kozmetikus képzés

Budapesten, olyan, ami ingyenes? (olyan nincs, hogy "levelezőszak")

3. mondat: Honnan tudjuk mi, hogy neked mikor kell jelentkezni? Ha találsz ilyen képzést, akkor úgyis megmondják.

A negyedik mondatot nem igazán értem.

2011. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hiába guglizok rá, semmi értelmes információt nem találok erről a képzésről, és nem értem, hogy mi olyan érthetetlen.

Ha adódik egy okj-s képzés, akkor nekem is már februárban kell jelentkeznem egy szeptemberi képzésre? mint a most érettségizők, amikor alapszakra felvételiznek?

2011. jan. 12. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Ipartestuleti Szakiskola

Bp, VIII ker. Harsfa utca 12

T: 4136905

email: ipartes@hu.inter.net

www.orszipartestulet.hu de ezt nem tudom kinyitni.

2011. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van kozmetikus okj levelező tagozaton, pl.: az elite-nél (kozmetikuskepzo.hu) remélem segítettem :)
2012. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. febr. 6. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!