Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Én 13 éves lány vagyok, humán...

Én 13 éves lány vagyok, humán tantárgyak az erősségeim 4,5 az átlagom viszont építészmérnök szeretnék lenni milyen középiskolába érdemes jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2011. ápr. 12. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy jobb gimnázium tökéletes. 4-5 év alatt még simán változhat a véleményed, gimiben pedig minden tárgyat nyomnak.
2011. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

adok 2 tanácsot, ami szerintem fontos:

1. ne legyél építészmérnök, legyél inkább építő. az építő bármit építhet, az építész csak 2emeletig. Egyszerűbb az építész, de jobban lehet keresni az építővel, szerintem ennyi plusz munkát megér. Egy építős ismerősöm azt mondta, hogy az építészek azok az építőmérnökök demo verziói.


2. menj reál tagozatra.

2011. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dave092 ***** válasza:
a második hozzászólónak a 2. tanácsát javasolnám: menj reálra mert az kelleni fog oda (ha lehetőség lesz rá 11.be vedd fel az emelt matekot). Viszont az első tanácsa nagy hülyeség, az építész is tervezhet 2 emeletnél nagyobbat (társasházakat sem építőmérnökök csinálják). és a demo verzió is kicsit erős
2011. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. valóban kicsit erős a demo verzió, de leírja, hogy mennyire hülyének nézik az építészeket az építők, elég csak a mintatantervükre ránézni. az építősöknek sokkal keményebb a mechanika, ami a legfontosabb egy épület megtervezésénél, mivel az tisztán mechanika. építő az sokkal több mindenhez érthet, nem annyira egy irányba vannak tanítva, mint az építészek. az extra tudást pedig mindenhol meg is fizetik. (arról ne beszéljünk, hogy jobban ki is használják ezt a tudást)
2011. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítő tanácsokat!
2011. ápr. 13. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!