Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudtok a gyógyszerészetiről?

Mit tudtok a gyógyszerészetiről?

Figyelt kérdés
Akik a gyógyszerészetin tanulnak, mit tudnak elmondani róla? Rákerestem már a felvi.hu-n, de nem lettem vele okosabb. Milyen átlaggal lehet bekerülni? Milyen tantárgyak vannak az egyetemen és melyek azok, amelyek nagyon húzósak? A fizikát nagy mennyiségben tanulják? Esetleg jegyzeteket hol találok neten, hogy megnézhessem, hogy miket tanulnak? Pályaválasztás előtt állok, és bizonytalan vagyok kissé, mert nem igazán tudok sok mindent róla. De aki valami hasznos információt tud, az ossza meg velem. :) Kérlek segítsetek! Köszönöm a válaszokat előre is. :)
2011. ápr. 17. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fizikát, kémiát vegyszerészetet és gyógyszertant igen illeve biokémiát biztosan.
2011. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kémia: általános, szerves, szervetlen, kvalitatív, kvantitatív, bio, fizikai, kolloid, gyógyszerészi...

Fizika: bio. Ez csak 1 év, nem nehéz! :)

2011. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm szépen a válaszod! :) Esetleg gyógyszerésznek tanulsz? Azért kérdezem, mert olyan hozzáértőnek találom a válaszod. :)
2011. aug. 14. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerencsére. :)
2011. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam. :) Nekem egy álmom teljesülne a gyógyszerészetivel. :D Lehetne még pár kérdésem?
2011. aug. 15. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze! :)
2011. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Azt hallottam, hogy a matek buktatótárgy az első évben, ez igaz? Amúgy melyik egyetemre jársz? Most más kérdést nem nagyon tudok feltenni. De ha van olyan dolog, ami említésre méltó, akkor azt írhatod. :)

2011. aug. 15. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!