Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pázmány Péter Egyetem mérnök...

Pázmány Péter Egyetem mérnök informatikus szakáról tudtok véleményt mondani?

Figyelt kérdés

2011. nov. 16. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudok mondani, mert idén szeptember óta járok oda. :)

Én nagyon jól érzem magam, nem mondom, hogy könnyű, de kb minden segítséget megkapunk a felsőbbévesektől. Óránk mondjuk elég sok van, főleg a kétféle matekból, van olyan nap, hogy este hatig bent kell lenni.

Közösségileg meg szerintem jó a kar, eleve a kisebb létszám miatt is, meg elég sok programot is szerveznek.

Viszont arra fel kell készülni, hogy eleinte a matek dominánsabb, mint az informatika.

2011. nov. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!És miért pont a Pázmányt választottad? A pontszámod miatt, vagy kifejezetten oda akartál menni?Ezt azért kérdezem mert ha prog.infó, vagy mérnök informatikus...akkor nem törvényszerűen ez a suli jut eszünkbe!
2011. nov. 16. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért a Pázmányra mentem, mert eléggé népszerűsítették a volt középsulimban, meg voltam az Educatio kiállításon, ahol beszélgettem néhány Pázmány ITK-sal, aztán szimpatikusnak tűntek. :) Egyetlen hibája mondjuk, hogy hát hogy is mondjam, nem Pest luxusnegyedében van, de szerintem nem ez alapján kell megítélni.

És nagyon nem bántam meg, hogy ide jöttem, mert unokatestvérem BME-re ment, és nem veszem azt észre, hogy olyan nagyon jól érezné magát.

Amúgy ha érdeklődnél, holnap lesz az ITK-n nyílt nap. Várunk oda szeretettel!

2011. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bocsánat, holnap után lesz a nyílt nap, már kezdem keverni, hogy mikor milyen nap van :)

[link] itt írnak róla


Ja és azt hiszem előbb lemaradt, hogy elég pontom lett volna BME-re is. :)

2011. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, és megyek a nyílt napra!Viszont Te is tudod,hogy másabb attól véleményt kérni aki már koptatja az iskola padjait, mint a nyílt napon az iskola részéről a pozitívumokat, vagy tényeket hallgatni. A kettő összevetve lehet dönteni. Én még meditálok azon,hogy proginfra menjek vagy mérnök infóra. Talán a mérnök infó többet ad, viszont az érdeklődésem jobban a programozás irányában van.Na, és a környék...hát az kicsit engem is megrettent, de hát ezt félre kell tenni ennél a döntésnél. A pontjaim alapján ( kb. 350 körül lesz) talán felvennének, de tartok attól is,hogy esetleg magasabbak lesznek már az államilag finanszírozott szakokra az idén a ponthatár.
2011. nov. 17. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Magyarországon 1 műszaki egyetem van.

Tudod hol a helyed...

2011. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, teljesen egyértelmű volt. Viszont amin meditálok az az,hogy engem inkább a programtervező informatikus szakirány érdekelne, az pedig ott nincs. A

Pázmány egyik osztálytársam részéről merült fel, ezért gondolkodtam én is el ezen, de azóta voltam a nyílt napon, és háááát - kizártam.

2011. dec. 5. 08:23
 8/8 anonim válasza:
Kedves kérdező! Kifejtenéd kérlek, hogy mi nem tetszett a Pázmány nyílt napján? Végül hova mentél, és az mennyire tetszik? Én egy középiskolás diák vagyok és érdekel hogy hova érdemes menni, mit tanítanak. Köszi előre a válaszod.
2014. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!