Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni középiskolások...

Debreceni középiskolások tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

A Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakközép Iskola jobb vagy a Dienes László Gimnázium és Egészségügyi Szakképző Iskola?

Igazából szeretek rajzolni és tudok is jól. Tetszett a photográfus szakma amit néztem az oldalon, de az viszont azt hallottam hogy a költségei magasak... nem vagyunk szegények de nem is full gazdagok. De viszont félek hogy ebből később nem tudok megélni ha letettem az érettségit meg valamilyen szakmát. Csütörtökön megyek a nyíltnapjára.

A Dienes nyíltnapján ma voltam tetszett az az iskola és ezt az iskolát jobbnak látom mert itt lehetőségem van h pl: csecsemő és gyermek áplónak menjek ha letettem a szakmát és az orvosok keresettek, meg talán majd eltudok helyezkedni akár külföldön is.

Mit gondoltok megélhetés szempontjából? Melyik iskola a nehezebb? Igaz tudom van több osztály és választási lehetőség. Aki válaszolna nagyon megköszönném! :)


2011. nov. 8. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő tré.
2011. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen iskolára gondolsz ami Neked nem tré ? Hozzám ez a 2 áll a legközelebb ...
2011. nov. 8. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Kossuth, TÁG, Fazekas.
2011. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gondolom Te kitűnő tanuló vagy.

Csak leírom h az átlagom 4 és lány vagyok

2011. nov. 8. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a Dienesbe jártam és jó suli =). De azzal ha elvégzed a csecsemő és gyermekápolóit még nem leszel orvos és nem leszel keresett külföldön se.
2011. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen iskolát végeztél utána? Hány éves vagy ha megszabad érdeklődnöm.
2011. nov. 8. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondom, én a Dienesbe jártam, itt az első 4-5 éve az a gimnáziumi és érettségit ad. Ahogy elmondták utána szerezhetsz szakmákat mint kép a csecsemő és kisgyermek ápoló. Ezzel azt hiszem kórházak gyerekosztályán tudnál elhelyezkedni. Én nem maradtam ott, mert az amire én oda jelentkeztem az már nem indult, így elmentem gyógyszertári asszisztensnek egy másik suliba, mert ott nappalin nem indult.

21L

2011. nov. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor inkább próbáld meg a Kós Károlyt.
2011. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!