Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE TermészettudományiKar...

SZTE TermészettudományiKar meik szakot válasszam? Nagyon FONTOS

Figyelt kérdés

Főleg olyanok véleménye érdekel, aki vagy odajár, vagy van ismerőse, és tudja hogy meik szak pontosan milyen. Még csak másodikos gimnazista vagyok, de most kell eldöntenem, hogy milyen fakultációt vegyek fel, és e miatt szeretném eldönteni hogy hol fogok tovább tanulni. A SZTE TermTud.karban biztos vagyok, csak azt nem tudom, hogy Táj-és környezetföldrajz legyen vagy idegenforgalom vagy földrajztanár.

Tudnátok tanácsot adni, ill. véleményt mondani ezekről?


2011. máj. 4. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

szia

hát amit leirtal abból az látszódik hogy Földrajz BSc-re akarsz járni.a többi amit irtal azok közül szakosodáskor kell választanod,tehát első év végén az egyetemen,nem felvételikor..ilyen korán teljesen felesleges ennyire agyalni :D egyetemen majd kiderül, melyik rész tetszik jobban,de tényleg.én ttik-s vagyok,igaz nem föcis,de igyis kicsit nehéz szakosodni,annyi minden van :D azt meg vedd figyelembe ha valaki azt irja hogy ide vagy oda menj,hogy az csak az ő véleménye.neked lehet egész más tetszik.szóval a tanácsom hogy föci szak,aztán meglátod ha ott leszel..:D

2011. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!