Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak én gondolom azt, hogy az...

Csak én gondolom azt, hogy az idei érettségik nehezebbek voltak?

Figyelt kérdés
Egészségügyi alapismeretekből emelteztem, az eddigi vizsgákat elsőre megírtam 90%-95% körül, de mikor kiosztották a feladatlapot most egy darabig csak néztem magam elé. Egyik évben sem volt ennyire nehéz! Azt olvastam, hogy nem csak eü alapismereteknél panaszkodtunk erre, hanem sok más tantárgynál is írták, hogy mintha a kétszintű érettségi bevezetése óta az idei lenne a legnehezebb. Nektek mi a véleményetek?
2011. máj. 15. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek az a legnehezebb, amit éppen ír. Én is itthon, nyugodt környezetben mindenből nagyon jót írtam 80-90 %-okat, de amikor élesben ment jól elcsesztem. Persze én is ezt érzem a legnehezebbnek, de csak az imént elmondottak miatt (szerintem)
2011. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem voltak nehezebbek, én is most érettségiztem. Egyedül a német hallásutánija volt tízszer nehezebb az előzőeknél.
2011. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem, és szerintem a tavalyi volt eddig a legnehezebb. Legalább is az emelt biosz, a magyar, a töri, és a kémia tekintetében úgy érzem.
2011. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, mert én 10 éve érettségiztem, most csak egy kiegészítőt csináltam. :) Csak sok embertől hallottam, hogy az idei nehezebb volt. Nekem is úgy tűnt amit írtam és tényleg nem azért, mert annak ott akkor tétje volt. A többit leültem és elsőre megcsináltam nagyon jól, minden kérdésre tudtam a választ, aztán persze könnyű volt utána is, mert sok ismétlődött. Bezzeg most semmi. És akikkel ott írtam és találkoztam mind panaszkodtak. Ezért voltam kíváncsi, hogy akik mostanság érettségiznek ők hogy gondolják? :)
2011. máj. 15. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Én most érettségiztem, de szerintem is nehezebbek voltak a tavalyinál.
2011. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem most érettségiztem (még 2003-ban, hagyományosan), és idén a középszintűek szerintem nem voltak nehezek (töri, matek és magyar egyáltalán nem, a német középszintű hallásértését is meghallgattam, én elég jól értettem - bár hozzá kell tennem, munkámból fakadóan gyakran beszélek osztrákkal, svájcival és némettel, a földrajz közép nekem nagyon nehéz lett volna, kémiát emelten is megírtam volna, bioszból az akkori tudásom alapján jól megírtam volna, de a mai kopott ismereteimmel már nem biztos, így nekem kívülállóként összességében a földrajz volt a legnehezebb).
2011. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is most érettségiztem, de sztem is a tavalyiak voltak eddig a legnehezebbek :/ Az ideinél pl. a magyar a tavalyihoz képest nevetségesen könnyű volt. Úgyszintén a matek...
2011. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2009-ben a matek nehezebb volt, mint idén.

/Javított matekot csináltam és 20 %-al többet értem el./

2012. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nehezebb volt az idei. De szerintem a német könnyű volt. A magyarnak a szövegértése sem volt nehéz. A matekba a szórás?! Nem is tanultuk... Sőt még a párom sem tudta, hogy mi az, pedig elit gimibe járt. Na mindegy lényeg, hogy meglett.
2012. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!