Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 25 évesen van még lehetőség...

25 évesen van még lehetőség arra, h logopédushoz menjek, van még esély arra, h javítsanak a beszédhibámon?

Figyelt kérdés
Bizonyos szavakban eléggé raccsolok, nem mindig, pl ha szó elején van az R akkor általában nem, szóvégi R-nél mindig, annyira, h úgymond néma hangként ejtem vagy kb. J-nek.Szóközi R-nél változó, bár nem kaptam még emiatt negatív visszajelzést soha, engem rendkívül zavar, szinte akármit megtennék, h változtathassak rajta, viszont már 25 éves vagyok!! Ilyen idősen lehet még javítani ezen, és ha igen akkor van olyan logopédus, aki ilyet vállal? Egy környékbeli logopédián már érdeklődtem, de ott azt mondták, h ők csak gyerekekkel foglalkoznak.
2009. dec. 2. 03:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah , és ha van lehetőség, akkor még az érdekelne, h a logopédusnak kell-e fizetni, vagy ezt állja-e a TB?
2009. dec. 2. 03:20
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kell lennie olyan logopédusnak, aki elvállal. A Démoszthenész Egyesületet tudom ajánlani. Sajnos felnőtteknek nincs ingyenes logopédiai ellátás, fizetni kell.
2009. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!