Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha felvesznek főiskolára...

Ha felvesznek főiskolára most, de nem oda ahova szerettem volna, pótfelvételezhetek?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, csak az pótfelvételezhet, akit nem vettek fel vagy egyáltalán nem jelentkezett.
2011. máj. 29. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Csak az pórfelvételizhet, akit nem vettek fel sehova vagy pedig be sem adta a jelentkezését.
2011. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagyis jól tudod. :)
2011. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha mégis jelentkezek, akkor semmisnek tekintik? :)
2011. máj. 29. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. De ha biztos vagy abban, hogy inkább pótfelvételizni szeretnél, akkor most még visszamondhatod a rendes felvételit. Pénzt nem kapsz vissza, de nem is lesz érvényes jelentkezésed, így részt vehetsz a pótfelvételin. De azt is vedd figyelembe, hogy pótfelvételin már csak költségtérítéses helyek vannak, és csak kevés egyetem kevés szakját hirdetik meg. Vagyis, ha másik helyre akarsz menni, leginkább azt javaslom, hogy várj vele fél, de inkább 1 évet, és jelentkezz újra rendesen.
2011. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!