Mi legyek ha nem orvos?

Figyelt kérdés
Orvosi 3. évében rájöttem h esélytelen h megtudjam csinálni. Bármi ötlet?
2011. jún. 3. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az orvosira bejutottál akkor gyakorlatilag sok helyre bejuthatsz még, foglalkozz azzal ami érdekelne és megtudnád csinálni , és persze találnál is belőle munkát.
2011. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
molekuláris bionikus !!!
2011. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kitartanék a helyedben, több orvos ismerősöm mondta, hogy az első 2 év a legbrutálisabb. Miért gondolod, hogy esélytelen? Több fontos tárgyad nincs meg és görgeted őket vagy csak elért egy mélypont? Ha ez utóbbi, semmiképp nem add fel, majd kikerülsz belőle, mindenkinek minden húzósabb egyetemen vannak hullámvölgyei, amikor azt mondja, leszarom-feladom.
2011. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak hülye vagyok a Pathológiához, és nem hiszem h valaha is meg tudnám tanulni.
2011. jún. 3. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem akarlak megbántani, de a legkomolyabban mondom, hogy ilyen hozzáállással te ne végez SEMMILYEN egyetemet. Minden egyetem minden szakán vannak olyan tanegységek, amiket lehetetlennek tűnik teljesíteni, de olyan NINCS!!!
2011. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vajon elvégezte vagy sem? 🤔
2018. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. Már 6 éve, csúszás nélkül sikeresen sok-sok hisztivel.
2020. jún. 27. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:
azóta orvosként dolgozol?:)
2021. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!