Milyen orvos legyek?

Figyelt kérdés
valami olyasmit szeretnek amiben nem kell muteni,marmint nem veszelyeztetem a beteg eletet, de ne is legyen sok papir munka mint a haziorvosnal
2011. szept. 19. 14:35
1 2
 1/16 napietus ***** válasza:
66%

pl. bőrgyógyász, szemész, fogorvos stb.


és rossz kategória...

2011. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
17%
Magyarul nem akarsz dolgozni semmit, csak orvos akarsz lenni.
2011. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:37

Hogy te mekkora egy tirpák vagy! Miért, aki nem műtős orvos az már nem is dolgozik? Elmész bőrgyógyászhoz, vagy az ortopédorvoshoz szerinted az mit csinál??? Hülye gyerek...


No, de kedves kérdező, az első válaszolónak jó példái vannak, de persze számos más lehetőség is közbe jöhet, pl gyerekorvos, kardiológus, pszichiáter, gyereknőgyógyász, reumatológus. Tehát igen sok lehetőséged van :) de én a múltkor a PTE honlapján egy kis kutakodás után megtaláltam, hogy milyen szakosodások vannak, te is nézz körül valamelyik egyetemen honlapján, ott bővebb tájékoztatást kapsz és ott nem mondják rád, hogy ha nem műtesz, akkor nem dolgozol :)

2011. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Én szemész akarok majd lenni, hát mit ne mondjak, azért lát ezt-azt az ember minden szakon. Talán toxikológusnak nézz utána, úgy hallottam ők csak mérgezésekkel foglalkoznak.
2011. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Már orvosira jársz, vagy csak még most fogod valamikor kezdeni? Ha az utóbbi, akkor nagyon ráérsz, mikor már "belelátsz" ki mit csinál.
2011. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
gyógyszercégnél monitor
2011. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

nem veszelyeztetem a beteg eletet,


Ne legyél orvos.

2011. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 napietus ***** válasza:
84%
amúgy ha úgy vesszük a beteg életét egy gyógyszer felírásával is veszélyeztetheted, ha nem jársz el körültekintően, hibázol.
2011. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
43%
ma 14:47 - hülyegyerek, mondj már egy orvostípust, aki nem kell papírmunkát végezzen és felelősséget sem kell vállaljon! Megsúgom, nincs ilyen, szóval tartsd meg magadnak a pofázásodat, ha valaki nem akarja ezeket, akkor nem akar orvos lenni, és kész.
2011. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
ma 15:02 adom
2011. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!