Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanító vagyok. Ha Waldorf...

Tanító vagyok. Ha Waldorf iskolában szeretnék tanítani, mit kell elvégeznem? Másoddiploma? Mennyibe kerül? Megéri?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Én leendő tanító vagyok. Nekünk azt mondták a fősulin, hogy a kiválasztott általános iskolába kell jelentkezni. Nagyon nehéz bekerülni, mivel "kihalásos" alapon ürülnek meg az állások. Az adott waldorf iskola pedig átképez téged. Anyagiakról nincs információm, de én azt mondom, hogy megéri. A waldorf iskolák módszerei merőben mások, mint a hagyományos iskoláké, és ha meggondolod magad, akkor is értékes tudásra tehetsz szert.
2009. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
23%
Ha a Waldorfba akarsz tanítani,csak vissza kell hülyülnöd az ottani gyerekek szintjére.
2009. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Tanulhatsz waldorf-pedagógiát, felvi.hu
2009. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Megéri, még ha máshol tanítanál is, akkor is.
2009. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne a Waldorfba menj,az isten szerelmére!Gyere hozzánk fizikázni,érd el,hogy kirúgják az igazgatóhelyettest!!Még egy olyan rossz tanár nincs,mint ő,de te gyere csak ide,mindenki más jobb,mint az az öregleány!Mert az...na gyere csak..kónyi iskola-felső tagozat.Béke út 1.-GYERE GYORSAN;)
2010. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!