Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nővér / szakápoló felnőttképzés?

Nővér / szakápoló felnőttképzés?

Figyelt kérdés
Már elmúltam 22, így nem tudok nappalin tanulni nővérnek, hacsak nem indítják felsőfokú szakképzésen. Tanfolyam is van ilyen, csak úgy tudom, elég drága. Esetleg akad itt olyan, aki felnőttképzésben szerzett ilyen képzettséget, hol és sikerült vele elhelyezkednie?
2011. jún. 6. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk elvileg indul, érettségi kell hozzá, talán 2 vagy 3 éves, és ingyen van. Nem tudom, hogy el lehet-e majd vele helyezkedni, nagyon remélem, hogy igen:S
2011. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ne tanulhatnál nappalin attól, hogy elmúltál 22. Nincs korhoz kötve. Bizonyos OKJ képzések vannak korhoz kötve (24 éves kor alatt ingyenesek).
2011. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!