Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogalmam sincs mi legyen az...

Fogalmam sincs mi legyen az életemmel:S:S:?

Figyelt kérdés

Egy éve ELTE biosz szakra járok hát mit ne mondjak iszonyat nehéz. Közben mindenki lenézi a szakot mintha valami büfé lenne, pedig nagyon nem az. De Max még a biomérnöki lenne vonzó ami érdekelne, de hát még egy évet ilyen szenvedésben nem akarok eltölteni, hogy rengetegen köztük én is 1-2 hétig tanulok vizsgára és vannak olyan tárgyak ahol 60-70 % os a bukás. Nem tudom kezelni ha 5-6 napot végigtanulok és megúsznak, mert szivatós feladatokat raknak fel és szóratják a 360 diákot:S

De ha elkezdek egy okj-t ( szakács, vagy cukrász) akkor tudom hogy később biztos nem mennék egyetemre, de ha sokáig vackolok ide oda az egyetemeken akkor meg az okj lesz fizetős.

nem tudom hova menjek vagy mit végezzek ami jó is lenne de én is szeretnék benne dolgozni.


2011. jún. 8. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
nem kell elkeseredni. Ez még csak az első éved, az mindenkinek nehéz. Az én esetemben is így volt: bme. Első félévben 2,1-es átlagom volt, és a másodikban is nagyjából ennyi. Szerintem 1 év kell, amíg akklimatizálódik az ember, megtanulja hogy kell tanulni eredményesen, stb. (Míg az elmúlt 5 félévben 4,5 fölötti..) És persze később jóval érdekesebb tárgyak is lesznek. Szóval szerintem ne add fel!! A 60%-os bukási arányon meg nem kell kiakadni, az lenne gáz, ha nem szórnák a népet!
2011. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát most nem nyugtattál meg, mivel én is biosz szakra jelentkeztem, csak én Szegedre:/ Így is féltem, hogy nem tudok majd bennmaradni, de ezek után rettegek:O
2011. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!