Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FONTOS! Nagyon tanácstalan...

FONTOS! Nagyon tanácstalan vagyok. Egyetemre járok, de rájöttem, hogy rossz szakmát választottam. (? )

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon érdekel az egészségügy. A képi diagnosztikai szakasszisztens képzésnek lenne értelme egy hozzáértő szerint? Szívesen csinálnék meg ápolói tanfolyamot is, de rettentően drágák. Valami tipp?
2011. jún. 8. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem fizettél a suliért, akkor nem olyan nagy baj a váltás (mivel ha váltasz, azért már én úgy tudom, hogy fizetni kell). De ha eddig is költségtérítéses voltál, akkor én a helyedben nem váltanék (hisz akkor elúszott a pénz). a szakról, amit írtál nem tudok mit mondani (sosem hallottam róla), de szerintem az ápolói tanfolyam nem éri meg, csak ha biztosan lesz utána állásod.
2011. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már két évet megcsináltam, és sok időt meg energiát fektettem bele.Nem akarom csak úgy abbahagyni. Az ápoló meg azért tetszik, mert szorosabb a kapcsolata a betegekkel (szerintem) , mint az orvosnak. sok álláshirdetést is találtam ápolói körben. A másik meg, hogy a legtöbb tanfolyam Pesten van:-(
2011. jún. 8. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha két éve tanulsz, az azt jelenti, hogy még van 2 államilag támogatott féléved az alapdiplomához, plusz 4 a mesterhez. és egy évet csúszhati is az ember. szóval ha elkezdesz valamit, akkor az alapnál csak egy évet kell valszeg fizetni majd.

A szakról itt az oldalon sztem sokat megtudhatsz, sok ilyen kérdést írtak már ki, használd a keresőt.

2011. jún. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség folytatnod, ha biztosan tudod, hogy nem ezzel a munkával szeretnéd tölteni az életed. Válts minél előbb arra, amiben biztos vagy. Az elmúlt két évre pedig tekints úgy, mint tapasztalatszerzésre - akár pénzbe került, akár nem. Önismereti tréningnek lehet, hogy kicsit drága volt, de inkább legyél jó szakember egy általad érdekesnek tartott szakterületen, mint egy közepes vagy rossz szakember egy hibás (de felülírható!) döntés miatt.
2011. jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!