Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék, ha rossz hajfest...

Mit tehetnék, ha rossz hajfestéket választottam?

Figyelt kérdés
Hamvas szőke hajfesték helyett, hamuszőkét vettem. Most hamú SZÜKRE a hajam. Megpróbáltam átfesteni, de semmi eredmény.A fodrászhoz ezek után nincs pofám elmenni. Szerintetek mikor lehet átfesteni?
2011. júl. 29. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok különbség a kettő között, én is ezeket használtam, de nekem a hamuszőke jobban bejött :D Londa volt. Szerintem ne festegesd, és amúgy mosd meg sűrűn a hajad, mert az a szürke szín hamar kopik (legalábbis nálam). Állítólag a korpás hajra való samponok jobban fakítanak, hajrá! Nem lehet olyan szörnyű...meglátod 1 hét múlva jobb lesz. :)
2011. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, de most eléggé el vagyok keseredve.

Ez is Londa volt...

Remélem igazad lesz és hamar lekopik.

2011. júl. 29. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél rá világos szőke festéket.Meg vegyél külön hamvasítót.Előbb olyannal fesd át majd ha lejárt a hatáidő azt most le csak sima vízzel és rakj rá hamvasítót olyan 6-7 percre majd most le.
2011. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi Kedves Második válaszoló.

Vettem rá szőkét, át is festettem, de semmi eredmény, ezért is vagyok kicsit elkeseredve. Majd csak lekopik.

Így még soha nem jártam, ráadásul én is azt hittem, hogy át tudom festeni, de sajna nem sikerült.Egyáltalán nem szívta le a szőke festék a színét. Most nem merek még egyszer próbálkozni, nehogy a hajam is tönkre menjen, hiszen most két nap alatt kétszer festettem át.

2011. júl. 30. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!