Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Adott tárgyból két érettségi...

Adott tárgyból két érettségi vizsgám van. A jobb vagy a későbbi eredmény számít?

Figyelt kérdés
Üzleti gazdaságtanból 2 érettségim van. Első 90% lett, míg a második (javítani szerettem volna) 84%. Melyiket nézik?
2011. jún. 22. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A jobbat.
2011. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel ugyanazon a szinten ismétlő érettségit nem tehetsz, míg iskolába jársz, így van okom feltételezni, hogy már azután szerezted, hogy van érettségi bizonyítványod. Ez esetben tanúsítványt adnak ki róla. Erről te rendelkezel, rajtad múlik, hogy ahova be akarod adni a rendes kék fedeles érettségidet, a mellé beadod-e azt is. Ha nem szeretnéd, akkor nem adod, így a régit nézik.
2011. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ismétlő vizsga rendes érettségi után. 2 évet maradtam szakképző évfolyamon, és ott született mindkét eredmény viszont az első kiegészítő érettségi volt, tehát egyik sem szerepel a bizonyítványba. Gondoltam arra én is, hogy a rosszabbat elteszem eldobom stb., és úgy viselkedem, mint ha csak a jobb lenne. Én is úgy tudtam, hogy itt még a jobb számít, de akkor megnyugodtam.
2011. jún. 22. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!