Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet-e Magyarországon angolul...

Ssup kérdése:

Lehet-e Magyarországon angolul felvenni a tantárgyakat?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy külföldön szeretnék majd elhelyezkedni. Elsősorban pszichológus szeretnék lenni, a második a gyógyszerészeti kar, és itt is a gyószerfejlesztés érdekelne. A kérdés az hogy a tantárgyakat lehet-e angolul felvenni, és melyik egyetemen van erre lehetőség?
2011. jún. 23. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden egyetem hirdet meg idegen nyelvű kurzusokat. Jártam az ELTE-re is, a PTE-re is, mindkét helyen voltak angol, német, orosz nyelvű órák.
2011. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pszichologiat tudtommal lehet angol nyelvu kepzesben vegezni az ELTE-n, fizetoson. Ugyanigy van angol nyelvu orvosi kepzes a SOTE-n, a gyogyszereszeti kepzeseket viszont nem vagom. Szerintem nezd meg ezt az oldalt, hatha talalsz valami hasznosat: [link]
2011. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az itteni angol képzés egy vicc


ha ilyen igényed van menj ki Angliába


lényegében egyenlő feltételekkel indulsz az ottani angol diákokkal (pl. tandíj, finanszírozás)


csak angolul kell jól tudni

2011. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

gyógyszerészeti kar


ez állítólag magyarországon is jó


a pszichológus komolytalan

2011. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem lesz annyi pénzem, hogy fizetősre menjek. :(
2011. jún. 23. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:

nézz utána alaposan az angol verziónak


egy rakás hitelt vehetsz fel


és a tandíj egyenlőre még nem magas az angol egyetemek esetében

2011. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mármint az állami egyetemek esetében


persze a megélhetési költségek nagyon magasak

2011. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!