Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerészet- érdemes...

Gyógyszerészet- érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
Egyre jobban fontolgatom, hogy orvos helyett inkább gyógyszerésznek tanulnék. Aki esetleg tud róla valamit szívesen meghallgatom :) Kémiát nagyon szeretem, bár tudom, hogy oda ez kevés. Milyen maga a légkör, az orvosihoz képest mennyit kell tanulni, kell e angol szaknyelv? De bármilyen más infonak is örülök :)
2011. jún. 25. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát szerintem jobb a gyógyszerészeti főleg ha szereted a kémiát. Kémia alapszakon az ad egy kis erőt, hogy ne első félévben hanem másodikban undorodj a kémiától.

Az orvosin sokat kell tanulni, nem mintha kémián nem.

Amúgy ha egy jó specializációt végzel orvosin azzal is jól tudsz keresni magánkórházakban, de szerintem gyógyszerészként sokkal könnyebb lenne.

2011. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!