Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg tudom így valósítani?...

Meg tudom így valósítani? Érdemes belevágni? Ha nem, akkor mit válasszak? (lent)

Figyelt kérdés

Nem éppen a szívem csücske a matek, viszont a külkereskedelem meg nagyon vonz, mint továbbtanulási opció, csak ugye ott van matek. Kereskedelem és marketingen gondolkoztam, ott gondolom azért valamivel alacsonyabb a követelés, mint gazdálkodás és menedzsmenten, nem?

Teljesen hülye nem vagyok, vannak dolgok, amiket értettem, megláttam benne a logikát, és jót írtam belőle, viszont ami nem érdekelt vagy bonyolultnak/hülyeségnek találtam azt a mai napig nem tudom felfogni..

Bele merjek így vágni a külkerbe? Nagyon szeretném..

De ha nem, akkor meg hova menjek, mit tanuljak?


2011. febr. 25. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted a matekot akkor olyan szakba vágj bele ahol nem kell számolni, hanem inkább elméleti vagy humán.


Abba vágj bele amit szeretnél, viszont arra készülj h lesznek számítások, bonyolult és seggelni kell hozzá...

2011. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!