Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OTP szakmai gyakorlat. Tapaszt...

OTP szakmai gyakorlat. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 17:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
OTP-be soha. :) A legcsicskább munkákat fogják veled megcsináltatni, arról nem is beszélve, hogy egy szabad perced nem lesz, mert ott folyton egy csomóan vannak. Az ott dolgozók nem fognak neked segíteni semmiben mert nem lesz rá idejük a sok ügyfél miatt...
2011. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
ó ez nem túl biztató :S Holnap kezdek :S Te ott voltál gyakorlaton vagy honnan ez a rossz tapasztalat? :)
2011. jún. 26. 18:27
 3/26 A kérdező kommentje:
és mit értesz a legcsicskább munkák alatt? :S :)
2011. jún. 26. 18:29
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Banki szakügyintézőre járok, és mindenkinek bankban kellett elhelyezkednie. Az egyik osztálytársam csak az OTP-be tudott, és azt mondta, hogy soha többé nem menne. :) Csicska munkák pl. az egy év alatt felhalmozódott papírok lefűzése mappákba, az elején még 2-3 órán keresztül jól elvagy vele, de 6-8 órán keresztül borzalmas. :))
2011. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
értem :( hát jó lenne ha velem nem így lenne. én egyébként pénzügyi szakügyintéző szakra járok:) és te pl milyen bankban vtál, és ott mit csináltál? Már bocsi, h így kérdezősködök, csak kívncsi vagyok, meg kicsit parázok már :D
2011. jún. 26. 18:35
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

:) Nem gond, én is féltem az elején, de én a 6 hétből már ledolgoztam 3-at. Vagyis, volt olyan kedves a fiókvezető, hogy a tavaszi szünetben ledolgozott 2 napomat elszámolta 1 hétnek. :))


Én az MKB bankban vagyok, az elején válogatnom kellett, melyik hitelanyag, melyik értékpapír, melyik ügyfél anyag. Szóval nekem is jutott egy kis csicska munka. :) Mostmár a gépen dolgozok, ügyfeleket kell azonosítani, napi bankkapcsolatokat kialakítani, végig nézni azokat az embereket akik nem használják a kártyájukat, aztán ezeket felhívni telón, hogy jó lenne ha használnák ezért meg ezért....


Aztán néha elmegyek ebédért valami gyors étkezdébe. :D


Általában 9-re fél 10- re megyek és max. fél 3-kor elengednek.

2011. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
A pénzügyi szakügyintéző ennek az elágazása nem? Ha gondolod beszélhetünk msnen, később akár tételeket, anyagokat is tudunk cserélni. :)
2011. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Akkor Neked jó dolgod van:) Lehet nem jó helyre mentem, de majd kiderül hnaptól. Nekem mondjuk azt írták a befogadó nyilatkozatra, hogy fizetnek érte, abból azt gondoltam, h hátha akkor valami értelmes munkát bíznak majd rám.:) Jó lenne ha engem is elengednének hamarabb, azt nem bánnám. :)

Köszönöm h válaszoltál:)

2011. jún. 26. 18:45
 9/26 A kérdező kommentje:
a pénzügyi szakügyintéző az nálunk az üzleti szakügyintéző elágazása. Rendben akkor ha megadod az msned felveszlek;)
2011. jún. 26. 18:46
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekünk sehol nem fizetnek érte :O Mert akkor a bankok nem alkalmaznának... Úgyhogy akkor te jobban jártál. :)
2011. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!