Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OTP szakmai gyakorlat. Tapaszt...

OTP szakmai gyakorlat. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 17:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Elküldöd az msn címed légyszi? Mert én nem tudok írni neked csak te nekem.
2011. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
okés:)
2011. jún. 26. 18:49
 13/26 A kérdező kommentje:
elküldtem:)
2011. jún. 26. 18:51
 14/26 anonim ***** válasza:
Köszi. :)
2011. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én is dolgoztam bankban igaz nem OTP volt. Arra kell készülni, hogy fogják veled megcsináltatni, amire nekik nincs idejük. Lehet, hogy csicska munka a selejtezés, de a többieknek hatalmas segítség. Nem olvastam vissza, hogy mennyi időre mész, de ha az elején gyors és megbízható vagy és látják, hogy érdekel, akkor komolyabb feladatot is adnak.


Édesanyám, bankban dolgozik, ő mondta, hogy most már náluk is feltétel a diploma, ha valaki náluk szeretne dolgozni.

2011. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

köszi szépena választ:)

6 hétre megyek, majd délután már tudok nyilatkozni, h mi lesz a feladatom:)

2011. jún. 27. 07:10
 17/26 A kérdező kommentje:
hát ma egyenlőre csak olvastam :( ilyen bankbiztonsági dolgokat...9órán keresztül elég unalmas volt...nem tudom holnaptól mi lesz, de remélem nem ez mint ma :S:S:S
2011. jún. 27. 20:13
 18/26 anonim válasza:
bocs srácok, hogy így fél év után írok ide először...de nekem nyáron szakmai gyakorlatra kell mennem..és az a kérdésem, hogy kerestetek magatoknak állást a bankokba?? önéletrajz vagy bementetek megkérdezni?
2012. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
En szemelyes jartam korbe a bankokat, mindenhol beszeltem a fiokvezetovel. Szerintem meg most indulj el bankot keresni mert kesobb mar nem lesznek szabad bankok!
2012. febr. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nyomtass ki egy jó adag önéletrajzot, és menj bankról bankra. Mivel szakmai gyak.ról van szó szerintem viszonylag hamar találhatsz gyak.helyet, de fizetésre ne nagyon számíts miveé gyakorlatról van szó. Úgy kell hozzáállni, hogy örülj, hogy mehetsz.
2012. febr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!