Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elúsztak az esélyeim? :SSSSSS...

Elúsztak az esélyeim? :SSSSSS Könyörgöm, adjatok válaszokat nagyonfontos. :S Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az Eötvös József Gimnázium-ba (Tata) szeretnék menni továbbtanulni jövőre, műszaki matematika szakra. A megye egyik legerősebb iskolája. 5.-től 7. évvégéig a jegyeim:


5. Évvége:


Irodalom: 4

Nyelvtan: 4

Töri: 5

Német: 4

Matek: 4

Természetismeret: 4

Ének-zene: 4

Rajz: 4

Technika: 4

Testnevelés: 4 Éves átlag: 4.1


6. Évvége:


Irodalom: 4

Nyelvtan: 4

Töri: 4

Német: 4

Matek: 4

Természetismeret: 3

Ének-zene: 3

Rajz: 4

Technika: 3

Testnevelés: 3

Hon- és népismeret: 3

Egézségtan: 5 Éves átlag: 3.6


7. Évvége:


Irodalom: 4

Nyelvtan: 4

Töri: 4

Német: 3

Matek: 4

Informatika: 5

Földrajz: 3

Biológia: 3

Kémia: 3

Fizika: 2 (!!!!:S)

Ének-zene: 4

Etika: 4

Rajz: 4

Technika: 4

Testnevelés: 4 Éves átlag: 3.6


8. félév majd,-reméllem.-(belehúzok):


Irodalom: 5

Nyelvtan: 5

Töri: 5

Német: 4

Matek: 5

Informatika: 5

Földrajz: 5

Biológia: 5

Kémia: 5

Fizika: 5

Ének-zene: 5

Rajz: 5

Technika: 5

Testnevelés: 5 Év végi átlag(becslés): 4.9


A központi felvételit jól megírom.


Kérlek szépen titeket segítsetek.


2011. jún. 28. 20:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti! De én ebbe a suliba akarok jelentkezni, és a megyébe itt van az egyetlen műszaki matematika szak. de mégis erős suli.
2011. jún. 29. 20:55
 12/14 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy oda akarsz jelentkezni, csak annyit mondok, próbálj reálisabban látni bizonyos dolgokat, pl az, hogy fizikából, kémiából 2-3 jegyet akarsz javítani, csak úgy lehetséges, ha a nyaradat is erre fordítod.

Én is matekos osztályba jártam, nehéz volt, de megérte, mert olyanokat is megtanultunk, amire egyetemen szükségünk lesz, így nem ott kell majd szenvedni, hanem lesz egy kis fogalmunk.


Mindenesetre sok sikert kívánok neked! :)

2011. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy a hetedikes átlagodnál nem nagyon lesz több a nyolcadikos. Majd meglátod, hogy igazunk van, én most fejeztem be a gimit, van tapasztalatom :)

Arról meg tegyél is le, hogy ez a legerősebb gimi a megyében, mert oké, hogy vannak ilyen kacifántos szakok, de hidd el, nem nagy szám :) Sokan panaszkodnak.

Sok sikert, de arra se készülj hogy a felvételid hú de jó lesz. Én ötös voltam pl magyarból, és mégse sikerült túl jóra... Álmodik a nyomor, majd meglátod.

Szia!

2011. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi az építő-kritikákat.:)
2011. jún. 30. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!