Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia oktv-re szeretnék...

Biológia oktv-re szeretnék menni ősszel, mikből érdemes készülnöm?

Figyelt kérdés
Témakörök/könyvek érdekelnének, meg módszerek is :) Most például elkezdtem a növénytant újra kijegyzetelni, átnézni.. vettem ki gyakorló könyveket a könyvtárból. De szívesen vennék még pár ötletet, hogyan érdemes készülni :) Köszönöm!!!
2011. jún. 29. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát h erre konkrétan hogy készülj...én annyit tudok segíteni hogy az érettségimre ezekből a könyvekből tanultam:

[link]

[link]

De lehet ezekkel már te is találkoztál a könyvtárban anno én is onnan vettem ki.

Szerintem elég jó könyvek nem olyan értelmezhetetlenül tudományosak.

Meg nemtudom a neten kersgéltéle de vannak feladatlapok azokat lenne érdemes szemezgetned és kiszűrnöd a lényeges témákat.

[link]

2011. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit az előző linkelt sárga könyv, zöld betűkkel nekem is megvan, szerintem jó. Szinte minden össze van benne foglalva. Én ezt olvastam el érettségi elött 2 nappal, és ha lettek volna olyan kedvesek és biológiás kérdésekkel rakják tele, nem pedig ilyen környezetvédelemessel, akkor tuti siekr lett volna
2011. jún. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :))))
2011. jún. 30. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!