Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Párhuzamos képzésnél kaphatok...

Párhuzamos képzésnél kaphatok valami órarendi kedvezményt vagy igazolást, hogy azért nem jelentem meg, mert máshol volt órám, vizsgám?

Figyelt kérdés

További kérdésem lenne, hogy 2 nappali szak mennyire összeegyezthető? Corvinuson valamilyen gazdálkodási szakra jelentkezek idén, jövőre ELTE/ Károli pszicho-t tervezek. Mennyire rugalmasak ezeken a szakokon az órarendet?

Tudom, sok a hasonló kérdés, de nagyon megköszönném a válaszokat:)


2011. júl. 4. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az órarendedet te magadnak állítod össze, neked kell megoldani, hogy mindenhova eljuss, ahova kell. Vizsgaalkalom is sok van egy adott vizsgaidőszakban, úgy kell ütemezned őket, hogy minden beleférjen.

Ne számíts rá, hogy azért, mert 2 szakra jársz, bármiféle kedvezményes elbánásban fogsz részesülni. Egyetemen már senki nem istápol, a te magánügyed, ha úgy érzed, egy szak nem elegendő. Sajnos ez így működik.

Egyébként corvinuson is sokan visznek második szakot, ők is megoldják valahogy, bár nyilván nehezebb dolguk van, mint az egyszakosoknak.

2011. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még egy szakot se jársz, de már párhuzamos képzésről álmodozol? a naív fiatalság... örül az ember, ha egyet bír. már ha normális szakra jársz. én éppenséggel kettőre járok, nappalin matekra és levelezőn kémiára. de mindkettő tanári szakirányos, így nem olyan vészes, mert minornak elfogadtatom egyikről a másikat, meg egyébként is van átfedés.
2011. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! az első válasznak köszönhetően rózsásabbnak ítélem a helyzetet, a második válaszolónak meg: remélhetőleg jól mértem fel a képességeim és csak annyira fogok a jövőben vállalkozni amennyit bírok! de majd az idő úgyis eldönti, hogy mire vagyok képes, addig meg bizakodni kell: ezt nem nevezném naivságnak.
2011. júl. 4. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!