Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik lenne a legjobb valaszt...

Melyik lenne a legjobb valasztas? Management vagy Kereskedelmi, turisztikai és szolgáltatási egységek gazdaságtana?

Figyelt kérdés
Egyetemre szeretnek menni de nem tudom melyikkel errek el tobbet az eletben.
2011. júl. 7. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Fújjj, csak ne közgázt. Hidd el nekem, én is közgázos vagyok, egy hányinger az egész, feltéve, ha nem életed célja, és van erős motivációd. (Gondolom, hajt az a gondolat, hogy egyetem után majd dől a lé.)
2011. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ki tudnad nekem bovebben fejteni hogy miert hanyinger? Mert tudnom kell miert ne valasszam, amugy pontosan mi is a dolga egy kozgazdasznak?
2011. júl. 8. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be ezeknek az ellenvéleményeknek.Én a Corvinusra járok, gazdálkodás managment szakra munka mellett és nem nehéz.

Nem mondom, hogy olyan mint a Kodolányi közgáza ahol befizeted a pénzt és némi túlzással kifelé menet már a kezedbe is nyomják a diplomát a portán.

Valóban kell matekot és stat-ot tanulni, valóban időt kell rá szánni, de 8 órás teljes munkaidős meló mellett levelezősként soha nem volt rosszabb az átlagom 4,3-nál.

A vizsgaidőszakok kissé fárasztóak, de meg lehet csinálni és még mindig piacképes diplomát ad.

Figyelj, tök mindegy mit tanulsz, ha tényleg tanulod és azt a 3 évet nem arra szánod, hogy merev részegen fetrengj a saját rókádban folyamatosan és aztán sírdogálj, hogy milyen "szemetek" a tanárok és egyébként is a követelmény..jó ég én erre nem is számítottam.Igen sajnos tanulni kell, erről szól az egyetem.

Nem megbántani akartalak csak érzékeltetni azt hogy minden attól függ, hogy komolyan veszed-e magad és amit csinálsz, nálunk a nappalisok egy részénél megfigyelhető amit írtam, de őket az első évben ki is szórják.

Szóval ne add fel, keress egy jó gazdasági sulit és hajrá.

2011. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!