Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után, egyetem...

Érettségi után, egyetem előtt, hogyan tudnék egy vagy két évet halasztani?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy fogalmam sincs mi legyek, ezért gondoltam, hogy kimegyek Amerikába au pairnek. talán addigra már jön valami ötlet :)

és tulajdonképpen azt szeretném megtudni, hogy ha felvettek az egyetemre akkor két évet tudok halasztani még mielőtt elkezdtem volna? vagy amikor visszajöttem akkor kell jelentkeznem? és ha utólag jelentkezek, akkor fizetős lesz mindenképpen, ugye?

nagyon fogalmatlan vagyok a témában, minden információ jól jönne! előre is köszi :)


2011. júl. 8. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy évet sem lehet egyből halasztani, nemhogy kettőt.

Menj ki Amerikába és jelentkezz akkor egyetemre mikor visszajöttél. Mit kell ezen problémázni?

2011. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Két félévet halaszthatsz, BÁRMIKOR. Tehát akár az első két félévet is. De többet hivatalosan nem. Nem hivatalosan, meg a kari szabályzat vonatkozik rád. Érdeklődj az intézményben.
2011. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. amúgy nem problémázok rajta, hanem simán csak nem tudom, hogy mi ennek a menete...
2011. júl. 8. 14:56
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi woar :)
2011. júl. 8. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok helyen nem lehet egyből passziváltatni. Ez így logikus, ne mástól vedd el a helyet. De ezt majd kérdezd meg, azért van, ahol ezt meg lehet csinálni.
2011. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két félévet sem halaszthat bármikor. A legtöbb egyetemen minimum fél év után engednek halasztani. Rögtön beiratkozáskor szinte sehol.
2011. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) hát akkor egyértelműen akkor jelentkezek amikor visszajöttem :)
2011. júl. 8. 22:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, meddő vita, de mondana az itt székelő szakértői társaság akár egy felsőoktatási intézményt (pláne egyetemet) ahol nem passziváltathatsz első félévtől? A GDF, ZSKF stb vicceket hagyjuk ki ha lehet.
2011. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!