Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem vesznek fel az egyetemr...

Ha nem vesznek fel az egyetemre, milyen OKJ-képzést válasszak, aminek van értelme, értéke?

Figyelt kérdés
(Anyuék nem akarják hogy dolgozzak, tehát tanulnom kell valamit.)
2011. júl. 11. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:

az attól függ hogy minek szeretnél tanulni.. szóval minek akartál tovább tanulni mert annak van igazán értéke továbbtanuláshoz pontot kapsz az okj-sra vagy esetleg ha mégsem vennének fel csak költségtérítésesre akkor könnyebb egy olyan munkahelyről szabadságot kérni ahol azzal foglalkoznak aminek tanulsz

szóval ha leírod minek tanulnál könnyebben segítünk:D

2011. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ELTE-BTK-ra jelentkeztem. Igen, tudom, hogy Dunát lehet rekeszteni és hogy nehéz az elhelyezkedés, de hosszú vívódás után úgy döntöttem, hogy azt fogom tanulni, ami érdekel és amit szeretek! :)

Köszi a válaszokat!

2011. júl. 11. 00:53
 3/5 anonim ***** válasza:

najóó de azon belül milyen szak? :D


(egyébként az hülyeség hogy sok a btk-s meg csak mekibe vesznek fel. ez azért van mert ott vannak a "büfé" szakok amihez igazából vagy nincs állás vagy csak nagyon kevés

annyira nem is eltúlozva minthogyha kard kovácsolónak várépítőnek vagy gőzmozdony szerelőnek tanulnál)

2011. júl. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szabad bölcsészet..de van ennek jelentősége? Légy szíves a kérdésre válaszolj.
2011. júl. 12. 23:57
 5/5 anonim ***** válasza:

BTK az egy dolog az azt jelenti hogy bölcsészet tudományi kar már sejtettem hogy szabad bölcsészeten vagy de a btk-nak sok szakja van..

arrol még nem hallottam hogy valami okj-s képzéssel ilyet lehessen csinálni de ajánlom akkor azt hogy valamilyen műszaki beállítottságú képzésre menj mást nem lehet

informatikát is kerüld túl sok lesz szerintem belőlük

hogyha valamilyen elektronikait választanál azzal még jól is lehet keresni ráadásul hiányszakma úgyhogy könnyebben el tudsz helyezkedni

2011. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!