Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha orvosi egyetemre akarok...

Ha orvosi egyetemre akarok menni, akkor 11. -ben mit válasszak fakultációnak, és miből tegyek emelt szintű érettségit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, nálatok hogy vannak a fakultációk, mert nálunk párban voltak, nem lehetett csak úgy választani. Bioszt mindenképp válassz, a mellé még kémia vagy fizika kell az orvosira. Ha te döntheted el, szerintem kémiát válassz, mert nagyobb hasznát veszed majd. Bioszból mindenképp kell emelt, a másikból te döntöd el. Ha összejönnek máshogy a pluszpontjaid, akkor szerintem fölösleges.
2009. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell biosz emelt. Ha kémiából jobb vagy, akkor választhatod azt is emeltnek, bioszt pedig közép szinten. De állítólag kémia emelttel többre is mész az orvosin (bár ezt nem nagyon hiszem el:S)
2010. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
szerintem bioszt válasz. bár sok benne a biokémia de legalább boldogulsz egyetemen.
2010. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk aki orvosira szeretett volna menni az

fizika faktra ment

2013. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Föl is vették őket

(akik fizika faktra mentek)

2013. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!